Üdvözoljük webáruházunkban!

Szeretettel köszöntjük a honlapunkon!

Faiskolánk Csongrád-Csanád  vármegyében, Szegedtől néhány kilométerre, Algyőn található!
Fáinkat október közepén kezdjük el felszedni, így ekkortól elvihetőek. Csak szabadgyökérzettel rendelkező gyümölcsfákat és bogyós növényeket árulunk.

Postázást 10 db növény (fa és/vagy bogyós) esetén vállalunk, és a postaköltséget felszámoljuk!
Szállításban nagyobb mennyiség megrendelése esetén - és előleg befizetése után -tudunk segíteni (Csongrád-Csanád vármegyében 100-150 db, az ország többi területére 250-300 db - de ez minden esetben megbeszélés, és megegyezés kérdése!!!).

Szívesen fogadjuk más faiskolák, viszonteladók megrendelését is!

Bármilyen kérdés, kérés esetén szívesen állunk rendelkezésére!

Kellemes nézelődést és jó vásárlást kívánunk!

Nothof Sándor és Családja

NjY2YWE