HOGYAN VÁSÁROLJUNK
Hogyan vásároljunk

Vásárlási és szállítási feltételek!

Faiskolánk csak e-mailben vagy a levelezési címen leadott írásbeli megrendeléseket tudja teljesíteni és azokért felelősséget vállalni, melyeken minden esetben szerepelnie kell a megrendelő nevének, címének és telefonos elérhetőségének illetve olvashatóan kell feltüntetni a megrendelt áru nevét, és darabszámát is. A nem megfelelően megadott vagy olvashatatlan írásokból adódó félreértésekért a faiskolánk nem tud felelősséget vállalni!
A beérkező megrendelések minden esetben e-mailben vagy ennek hiányában postai levélben írásban igazoljuk vissza.
Nagyobb összegű megrendelések esetében kérünk előleget, melyről szintén írásban tájékoztatjuk a megrendelőt.

A honlapon feltűntetet áraink nem tartalmazzák a csomagolási és postaköltségeket!!!!
A csomagolási és szállítási költség: 6000 ft/csomag. A csomagokat a Magyar Posta Zrt. a feladást követő munkanapon házhoz kézbesíti. A vevő köteles az átvétel időpontjában a csomagot tételesen ellenőrizni és hiánytalan teljesítés esetén az átvételi elismervényt aláírni. Ezt követően hiányosságokra vonatkozó reklamációkat nem áll módunkban elfogadni.
Minimális rendelés tétel: 10 db. Ez lehet gyümölcsfa vagy bogyós növény, vagy mindkettő vegyesen.
FONTOS: Ha ön csomagban szeretné megkapni gyümölcsfáinkat a honlapunk minden esetben csak egy csomagnak az árát számolja fel, de ez nagyobb mennyiség esetén, vagy terjedelmesebb fák esetében lehet, hogy csak több csomagban tudjuk úgy elküldeni, hogy a fáink ne sérüljenek. Tapasztalatunk szerint 25-30 db fa elfér egy csomagban.

Megrendelés menete: Az ön által kiválasztott növényt helyezze a KOSÁR-ba. Ha ön még nem regisztrált nálunk, akkor a rendszer el fogja kérni az adatait (név, cím, elérhetőség), majd kiválaszthatja a szállítás módját (ez lehet csomag, vagy személyes átvétel - ez utóbbi csakis a lerakatunkban lehetséges), illetve a fizetési módot kell még kiválasztani (ez lehet utánvéttel, előre utalással vagy pedig személyes fizetéssel - természetesen ez utóbbi csak a személyes átvétel esetében megoldható). A MEGJEGYZÉS rovatba írhat nekünk üzenetet a vásárlásával kapcsolatban.
A MEGRENDELÉS MEGERŐSÍTSE gomb megnyomásával Ön kifejezi azt a szándékát, hogy meg kívánja vásárolni az általunk kínált fát vagy bogyós növényt a honlapon feltűntetett áron, illetve elfogadja feltételeinket! Minden esetben küldünk visszaigazoló, megerősítő üzenetet. Ha ezt ön nem kapja meg 1-2 órán belül, akkor valószínűleg hibás e-mailcímet adott meg. A megrendelését akkor tekintheti érvényesnek, ha megkapja második "Megrendelés jóváhagyása" üzenetünket is. A csomagfeladásról (ha ezt a módot választotta) szintén írásban értesítjük.

Általános Szerződési Feltételek

Reklamáció: A növények átvétele után csak 24 órán belül fogadunk el észrevételt, reklamációt.
A megérkezett növényeket azonnal csomagolja ki. Fagy vagy jégkárra, szárazságra  garanciát nem tudunk vállalni! Illetve a postai szállításokból eredő hibákért sem (ezekért a Magyar Posta Zrt. vállal felelősséget).

Elállási jog: A gyorsan romlandó termékeknél pl. NÖVÉNYEK esetében a rendelet 5. § c. pontja értelmében a vevő nem gyakorolhatja a 8 munkanapos elállási jogot, mert akár maradandó sérülést, kiszáradást is okozhat, ha a fogyasztó nem szakszerűen csomagolja vagy küldi vissza az árut, valamint azért mert a termékek nagy része azonnali beültetést, gondoskodást igényel a kézhezvétel után az életben maradás érdekében!

Igazából minden vevőnk részére a személyes vásárlást ajánljuk, hiszen így ön választhatja ki, mely árunk a legszimpatikusabb, és meggyőződhet annak erősségéről és életképességéről. Természetesen amennyiben igényli ültetési, gondozási tanácsokkal segítjük Önt abban, hogy minél tovább élvezhesse fáink gyümölcsét, rózsáink szépségét! Kérem, keressen fel bizalommal minket!

Adatvédelmi szabályzat: Az webáruház használata során rendelkezésére bocsátott személyes adatait bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére nem adjuk át. Ez alól kivételt jelentenek az alvállalkozónak szükségesen megadott adatok, melyek nélkül a rendelés teljesítése nem kivitelezhető, például a postának átadott kiszállításhoz szükséges információk. A webáruház böngészése során technikai információk kerülnek rögzítésre (például log fájlok formájában, melyek tartalmazzák a felhasználó ip címét, az időpontot, a meglátogatott oldal URL-jét), mely személyes azonosításra nem használható, de statisztikai célokat szolgál. A rendszer adatokat tárol a felhasználó számítógépén is úgynevezett sütik formájában (cookie). A sütik a felhasználó személyének azonosítására nem alkalmasak, és a munkamenet idején élnek. A webáruház rendszer használatához a böngészőjében a cookie-k használatát engedélyezni szükséges, enélkül bizonyos funkciók működésképtelenek. Adatainak törlését a rendszerből, módosítását bármikor írásban, e-mailben kérheti!

A Nothof Faiskola fenntartja a jogot arra, hogy a neki küldött megrendelést - formai vagy tartalmi okok miatt - ne teljesítse, vagy csak részben teljesítse, de erről minden esetben írásban vagy telefonon értesíti a megrendelőt.

ODU0MDBmYm