RÓLUNK
Egy kis bemutatkozás

Nothof Sándor vagyok, feleségemmel, Gertivel őstermelők vagyunk.
Gyümölcsfákkal lassan 20 éve foglalkozunk, rózsatövekkel pedig 35  {#emotions_dlg.smile}

Faiskolánk Algyő határában található, lerakatunk pedig a Téglás utcában. Lerakatunk folyamatos üzemelésében nagy szerepe van feleségem édesanyjának, aki erején felül is mindig, mindenki rendelkezésére áll.

A rózsázás alapjait apósomtól tanultuk el, és a hosszú évek munkáját és tapasztalatait adtuk át mi is a 4 gyermekünknek, akik remélhetőleg tovább viszik majd a családi vállalkozást. 2021. nyarán született meg a 8. unokánk, így minden esély megvan rá, hogy még egy generáció tanulja meg ezt a szép hivatást.

YzY0NzI