logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Őszibarack/Nektarin » Babygold 6


Babygold 6

sárgahúsú szőrös barack

img

 

Cikkszám: 703
Ára:
1 000 Ft

Őszibarack

Érési ideje: augusztus 15 - augusztus 25.

Alany: vadőszi

 


Babygold 6

 

Augusztus közepe-vége közötti időszakban érik. Gyümölcse átlagosan 150 g tömegű, gömb alakú, héja közepesen molyhos, 30-50 %-ban bordópiros fedőszín alakúl ki. Sárgahúsú, szilárd, duránci, édes, illatos, jó ízű. Jól tűri az áruvá készítést. Magja közepes méretű. Fája középerős növekedésű, virágai középidőben nyílnak. A téli lehűlésekkel szemben ellenálló, alkalmazkodóképes, rendszeresen és bőven termő fajta. Lisztharmatra kevésbé fogékony. Főleg befőzésre alkalmas!

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

Y2E0NjVjO