logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Kajszibarack » Ceglédi bíbor


Ceglédi bíbor

img

 

Cikkszám: 609
Ára:
1 000 Ft

Sárgabarack

Érési ideje: július 15 - július 30.

Alany: mirabolán

 


Ceglédi bíborkajszi


Július közepétől szedhető. Friss fogyasztásra és befőtt készítésre is kiváló fajta. Gyümölcse nagy, megnyúlt, oldalról lapított. Narancssárga alapszínén élénkpiros fedőszín alakul ki. Húsa narancssárga, rostos, bőlevű, ízletes. Erős növekedésű, nagyméretű, szétterülő koronát nevel. Korán termőre fordul, nagy termésekre hajlamos fajta. A késő téli - korai tavaszi fagyokra a legérzékenyebb fajtánk. Rákosodásra hajlamos.

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

NjE0OTU2