logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Kajszibarack » Magyar kajszi c235


Magyar kajszi c235

img

 

Cikkszám: 601
Ára:
1 000 Ft

Vásárolni kívánt mennyiség:
 db 

Sárgabarack

Érési ideje: július 10 - július 20.

Alany: mirabolán

 


Magyar kajszi C.235


Július közepén érik. Gyümölcse minden irányú felhasználásra alkalmas. Közepes méretű (45 gr) gyümölcse gömbölyded, oldalról kissé lapított. Héja narancssárga, a napos oldalon kárminpiros fedőszínnel mosott.  Húsa narancssárga, lédús, igen finom. Koronája közepes méretű. Korán termőre fordul, jó termőképességű. A téli és tavaszi lehűlésekre érzékeny és rákosodásra közepesen fogékony. Virágai öntermékenyülők és más fajtákat is jól termékenyítenek.

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

M2QxMzI4M