logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Kajszibarack » Ceglédi piroska


Ceglédi piroska

img

 

Cikkszám: 611
Ára:
1 000 Ft

Sárgabarack

Érési ideje: július 05 - július 15.

Alany: mirabolán

 


Ceglédi piroska


Július elején érik. Gyümölcse gömbölyű, középnagy, átlagos tömege 52 g. Felülete narancssárga, fénylő, kárminpirossal bemosott. Húsa narancssárga, szilárd. Íze teljes érésben jó. Magja kicsi, magbele édes. Kisméretű, sűrű, szétterülő koronát nevel. Virágzása középkorai, elhúzódó. Korán termőre fordul és bőven terem. Fagyérzékenysége közepes. Elsősorban friss fogyasztásra alkalmas. Éretten nem szállítható.
Önmeddő, társítani kell a következő fajtákkal: Ceglédi bíborkajszi, Harcot.

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

YWRiZG