logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Szilva » Cacanska rana


Cacanska rana

img

 

Cikkszám: 505
Ára:
1 000 Ft

Vásárolni kívánt mennyiség:
 db 

Szilva

Érési ideje: július 10 - július 30.

Alany: mirabolán

 


Cacanska rana


Igen korai érésű, július közepén érik. Gyümölcse nagy, 36-48 g tömegű, tojásdad alakú. Héja sötétlila. Húsa kemény, sárgászöld, édes és kellemes aromájú, aránylag gyorsan puhul. Magvaváló. A mag körül kissé mézgásodhat. Gyümölcshullásra hajlamos. Színeződése és érése gyors ütemű. Fája középerős növekedésű, középnagy koronát nevel. Habitusa kezdetben felfelé törő, termő korában piramis alakú. 
Önmeddő, de jól termékenyíti a Cacanska lepotica és a Sermina és a Silvia is.

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

OTQ5YTJkNm