logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Szilva » Besztercei Nm. 122


Besztercei Nm. 122

img

 

Cikkszám: 501
Ára:
1 000 Ft

Szilva

Érési ideje: szeptember 1 - szeptember 20.

Alany: mirabolán

 


Besztercei Nm.122

 

Szeptember közepén-végén érik, de egész hónapban lehet szüretelni a felhasználási célnak megfelelően. Gyümölcse közepes méretű (18-22 gr), héja sötétkék, hamvas, húsa sárga, magvaváló és finoman zamatos. Fája középerős növekedésű. Termésbiztonsága jó. A fa koronája közép nagy, kúp alakú, hosszú, vékony vesszői sűrűn állnak. Későn fordul termőre. Viszonylag későn virágzik, fagyveszély nem fenyegeti. Felhasználása, sokrétű. Öntermékenyülő.

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

NWZlYzVjMW