logo    Nothof Faiskola    Gyümölcsfák közvetlenül a termelőtől! 

Kezdőlap » Körte » Hardenpont téli vajkörte


Hardenpont téli vajkörte

img

 

Cikkszám: 208
Ára:
1 000 Ft

Téli körte

Érési ideje: október 10 - október 20.

Alany: vadkörte

 


 

Hardenpont téli vajkörte

Az egész világon ismerik, de aránya a termesztésben Magyarországon a legnagyobb. Tartós tárolásra október elején szedhető, februárig, márciusig tárolható. Gyümölcse nagy 180-220 gr-os széles körte alakú. Húsa fehér, olvadó, bőlevű, magház körül kövecses. Gyümölcsei sokoldalúan felhasználhatók, decembertől frissen fogyasztható. Középerős növekedésű. Nem túl korán fordul termőre, de rendszeresen és bőven terem.

FELHASZNÁLÓINK VÉLEMÉNYEI

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól. Írja meg kérdését, észrevételét.

comment

NmIyN